STRONY WWW

 1. Jaka jest cena prostej strony internetowej?

  Ceny wykonania strony WWW są ściśle związne z jej złożonością. Im więcej treści chcemy zamieścić na stronie, tym więcej czasu musimy poświęcić na jej przygotowanie. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że koszt prostej strony WWW nie jest większy niż 1300zł netto.

 2. Czy będę umiała/umiał posługiwać się stroną internetową?

  Zdecydowanie tak. Wszystkie strony przygotowane przez Expand opierane są o silniku WordPress. Edycja strony (tekstów i zdjęć) jest podobna technicznie do tworzenia dokumentu w Wordzie. Na pewno poradzisz sobie z jej obsługą, jednak jeśli powstaną komplikacje – nie zostawimy Cię na lodzie!

 3. Czy będę miała/miał możliwość edytowania strony?

  Strona po przekazaniu staje się Twoją własnością. Posiadasz wszystkie prawa do edycji strony WWW. Dodatkowo wyjaśnimy Ci jak to zrobić aby nic nie popsuć ☺

 4. Jakie koszta poniosę później?

  Przy zleceniach dla małych i średnich firm jedynym kosztem, który poniesiesz w przyszłości jest koszt przedłużenia domeny. Roczne przedłużenie adresu wynosi 100zł netto. Nie musisz notować tego w kalendarzu. Jeśli okres aktywności będzie dobiegał końca – poinformujemy Cię o tym.

 5. Czy w mojej branży strona internetowa jest potrzebna?

  Bardzo często spotykamy się z tym pytaniem. Rozumiemy, że niektóre branże mogą dobrze funkcjonować na chwilę obecną bez reklamy w sieci. Jednak natłok informacji oraz wzrost konkurencji zmienia reguły gry. Strona internetowa do dobra inwestycja dla każdej branży i każdego przedsiębiorstwa.

 6. „Miałem kiedyś stronę i wcale nie miałem więcej klientów”

  Strona internetowa to nie wszystko, aby zdobyć klientów w sieci. Potrzebujesz również odpowiedniego ruchu na stronie, by odwiedzający mogli zmieniać się w Twoich klientów. Dodatkowo na sukces strony WWW wpływa jej przygotowanie. Gwarantujemy, że strony stworzone i reklamowane przez Expand przyprowadza nowych klientów do Twojego biura.

KAMPANIE FACEBOOK

 1. Na czym polega Kampania Facebook Ads?

  Kampania Facebook Ads to najlepszy środek reklamy w dzisiejszych czasach. Kampania polega na reklamowaniu postów z Twojej strony do osób, które są zainteresowane produktem.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Kampanii FB Ads kliknij TUTAJ (hiperłącze gdzieś tam)

 2. Ile kosztuje kampania na Facebooku?

  Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy kilka pakietów do Kampanii FB Ads. Jeśli chcesz poznać ich szczegóły, a zarazem koszt inwestycji, przejdź tutaj i wybierz odpowiedni pakiet dla siebie.

 3. Czy będę miała/miał dostęp do Panelu Administratora?

  Zdecydowanie tak. Przy tworzeniu kampanii dostęp posiadamy my, jako osoby opiekujące się fanpage oraz Ty jako specjalista w swojej branży. Kampania polega na wspólnej współpracy więc koniecznie musisz posiadać dostęp do Panelu Administratora.

POZOSTAŁE

 1. Czy otrzymam pełne prawa do projektów graficznych?

  Jak najbardziej. Prawa do wszelkich naszych prac są przekazywane na podstawie Protokołu Oddania w Twoje ręce.

 2. Czy jest możliwość opłaty ratalnej?

  W trosce o budżet Twojej firmy jesteśmy w stanie rozłożyć każdą płatność na raty. O szczegóły zapytaj nas telefonicznie lub wpadnij do nas na kawę.

Odwiedź nas w biurze

Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości (II Piętro)
Ks. Brzóski 17 21-400 Łuków