Drogi pamiętniczku...

 • Zróbmy coś wielkiego!

  W naszych głowach pojawił się pewien pomysł. Chcemy zrobić coś wielkiego. Wiedza, którą mamy, musi zostać przekazana innym, aby rozwijać lokalne przedsiębiorstwa. Takim oto sposobem narodziła się idea firmy Expand Online.

  Marzec był miesiącem przygotowania i zarysowania całego planu działania firmy. Nie korzystaliśmy z finansowania z środków publicznych lub unijnych. Mieliśmy tylko swoją wiedzę oraz wsparcie bliskich, które jest dla nas najważniejsze po dziś dzień. Postanowiliśmy, że postawimy na szkolenie stacjonarne na dobry start firmy.

 • Debiuty na scenie

  Miesiąc, w którym Expand rozpoczął pierwsze kroki na rynku lokalnym. Dokładnie 21 kwietnia zorganizowaliśmy szkolenie dla łukowskich przedsiębiorców, którego tematem przewodnim była reklama w Internecie. Na tym wydarzeniu, przekazaliśmy praktyczną wiedzę z zakresu reklamowania się na Facebooku i copywritingu (tutaj szczególny ukłon należy się w stronę P. Mirosława Skwarka).

  Na szkoleniu zagościło około 30 osób. Byliśmy pod wrażeniem zainteresowania naszym wydarzeniem. Już tego dnia otrzymaliśmy pierwsze zlecenia, które głównie dotyczyły stworzenia stron internetowych dla łukowskich firm.

 • Oficjalny start

  Czas założyć działalność gospodarczą. W całym procesie pomogła nam Diana z Biura Rachunkowego „Twój Biznes”. Pierwsze koty za płoty! Marzenie stało się faktem – jesteśmy właścicielami własnej firmy, która stała się ważnym elementem naszego życia.

 • Zwyciężamy konkurs

  „Młodzi Przedsiębiorcy” – to konkurs, którego wyniki zostały ogłoszone dokładnie 2 czerwca. Konkurencję mieliśmy naprawdę mocną, najbardziej kreatywni ludzie z powiatu, którzy mieli ciekawe pomysły na swoje życie.

  Jednak to Expand przykuł uwagę komisji i został okrzyknięty najlepszym pomysłem na biznes grupy młodych ludzi. Był to nasz początek przygody z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Łukowie. To było świetne wyróżnienie jak na sam początek działalności. Dostaliśmy ogrom motywacji, by działać dalej i rozwijać się każdego dnia.

  Warto nadmienić, że dnia 25 czerwca mieliśmy już w swoim portfolio dokładnie 12 witryn internetowych, które zrealizowaliśmy od kwietnia. Szybko, prawda? :)

 • Pracowite wakacje

  Pierwsze wakacje, które nie były sielanką. Przez cały lipiec walczyliśmy dzielnie dla nowych klientów, by zwiększyć ich siłę reklamy w Internecie.

  W lipcu zaczęliśmy również reklamować przedsiębiorstwa na Facebooku z użyciem reklamy Facebook Ads. Mówiąc szczerze, zainteresowanie nie było zbyt duże. Większość przedsiębiorców wciąż uważało, że FB to portal społecznościowy, który pomaga nam sprawdzić co słychać u naszych znajomych. Ci, którzy nam zaufali przekonali się, że kampania przynosi stosunkowo szybko wymierne korzyści.

  Sierpień to okres wakacyjny. Wielki moment próby dla młodej firmy. Ilość osób, które myślały wtedy o poszerzaniu horyzontów swojej firmy była znikoma. Daliśmy radę pomimo ciężkiego wyzwania. Jak minął nam wrzesień? Przygotowaliśmy się do przełomu, zamieszkania w nowym lokalu… ;)

 • Nowe centrum dowodzenia

  Nowe miejsce – nowe możliwości. W październiku 2015 roku wprowadziliśmy się do Inkubatora Przedsiębiorczości. Zostaliśmy pierwszym lokatorem centrum kształtowania nowego porządku przedsiębiorczości w Łukowie.

  Jakie były nasze przeżycia? To coś wspaniałego. Dopiero wtedy poczuliśmy się jak firma z prawdziwego zdarzenia. W porównaniu do pracy w domu tutaj czuliśmy się jak prezesi. W końcu mogliśmy przyjmować klientów w pięknym lokalu a nie w kawiarniach w centrum.

 • Drużyna się powiększa

  Jeden z najcięższych miesięcy w naszej dotychczasowej karierze. W szczytowym momencie mieliśmy otwarte aż 11 projektów stron www oraz kampanii reklamowych. Można powiedzieć, że nocowaliśmy w firmie. Z dniem 30 listopada mogliśmy pochwalić się nawiązaniem współpracy z około 30 przedsiębiorstwami z Łukowa i okolic. Tempo zawrotne!

  W tym miesiącu do naszej drużyny dołączyli Paweł Kopeć – najlepszy programista na świecie oraz Daniel Włodarczyk – najbardziej kreatywna osoba jaką miałem przyjemność poznać.

 • Expand idzie po więcej

  Zamykamy rok. W grudniu najmilej wspominamy… nasze wspomnienia. Kiedy spotkaliśmy się całą drużyną i podsumowaliśmy to, co zrobiliśmy w przeciągu ostatnich miesięcy byliśmy lekko w szoku. Zadowolenie naszych klientów najbardziej napawało nas dumą. Niebawem nowy rok, nowe wyzwania, nowe cele – EXPAND IDZIE PO WIĘCEJ!

 • Zdobywamy nowe rynki

  W tym miesiącu stworzyliśmy stronę, która otworzyła nam drzwi na nowy rynek. Współpracowaliśmy z wydawnictwem Izamarka z Zamościa. Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość przy wykonywaniu projektu.

  Dodatkowo w tym miesiącu pomogliśmy firmom takim jak: Master TV, Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości, Centrum Doradztwa Finansowego, Gabinet Kosmetyczny „eMKa”, Trafart, Ark-Dom oraz Mix Trans

  Styczeń również był miesiącem, w którym opublikowaliśmy poradnik pod tytułem „Jak podwoić liczbę klientów w Łukowie?”. Raport ten pobrało ponad 100 osób. To wspaniałe uczucie, gdy tyle osób wyraża chęć rozwijania swoich firm z pomocą naszej wiedzy.

 • II Lunch Biznesowy

  Miesiąc pełen pracy. W lutym stworzyliśmy strony między innymi dla Drewmark oraz Lex Fortis. Gościliśmy także na scenie podczas II Lunchu Biznesowego. Mieliśmy przyjemność przedstawić historię naszej firmy i uświadomić słuchaczy, że bez finansowania z zewnątrz też można osiągnąć sukces. Liczy się motywacja i wytrwałość w działaniu.

 • V Lunch Biznesowy

  V Lunch Biznesowy – to największe wspomnienie z marca. Na tym szkoleniu pokazaliśmy łukowskim przedsiębiorcom jak szybko można zwiększyć sprzedaż usług i produktów poprzez reklamę w Internecie.

  Pokazaliśmy rozwiązania dotyczące reklamowania się za pomocą Facebooka oraz korzyści, jakie niesie prowadzenie strony internetowej. Po tym szkoleniu podjęliśmy współpracę z 3 renomowanymi firmami z Łukowa. Było świetnie!

 • Inne Targi Pracy

  Coroczne Targi Pracy organizowane przez Urząd Pracy w tym roku były inne niż zawsze, przynajmniej dla nas. W 2015 roku obecność na targach miała na celu promocję naszej szkoły ZS3 w Łukowie. W tym roku wchodząc na salę widzieliśmy swoich klientów, którzy już nam zaufali. To świetne uczucie móc porozmawiać w takim miejscu z przedsiębiorcami. Mamy nadzieję, że takie spotkania będą odbywały się coraz częściej w naszym mieście.

 • Sto lat, sto lat!

  Expand skończył rok! Pierwsze urodziny firmy były momentem refleksji całego zespołu. Patrząc w przeszłość widzieliśmy jak dużo zrobiliśmy. Patrząc w przyszłość rysowaliśmy plany co jeszcze musimy zrobić. Expand miał nawet urodzinowy tort! Dodatkowo w maju uruchomiliśmy kanał na YouTube. Znajdziecie tam materiały, które pomogą w promocji firmy w Internecie. Szczególny ukłon dla Kuby z „Cisza na planie”. Bez jego wideo nie miałoby miejsca.

 • Nowy wygląd Expand

  Odświeżyliśmy wygląd naszej firmy. Zmieniliśmy kolorystykę oraz rozszerzyliśmy ofertę o druk materiałów poligraficznych. Ciepło daje się we znaki, słońce coraz to mocniej muska nas przez okno podczas pracy. Zarywamy nocki i oddajemy całe serce w realizację projektów. Dla kogo pracowaliśmy w czerwcu? Mydlarnia Aromatika, Salon Urody Chantal, Budplan i inne.

 • Obszerne projekty

  W lipcu zajmowaliśmy się promocją firm takich jak EkoPanel, Strefa Relaksu Chantal, Studio Dźwiękowe i Hydro-Instal. Obszerność projektów była pokaźna. Większość z tych zleceń była kompleksowa. Tworzyliśmy strony, reklamowaliśmy przez facebooka i drukowaliśmy materiały poligraficzne.

  Wakacje to idealny moment do pracy. Słońce sprzyja w kreatywnym myśleniu :)

 • Nowa Strona Internetowa

  O Panie, sierpień to był naprawdę gruby :) Współpracowaliśmy z firmami takimi jak: Designed by Agnieszka Kryczka, Beauty Room, Limuzyny Łuków, Echa Roztocza oraz Kwiaciarnia Tuberoza.

  „Lepiej widoczni, widocznie lepsi”. Przed Inkubatorem zawisł nasz baner reklamowy, tak abyście mogli łatwiej nas znaleźć. Z poziomu ulicy prezentuje się konkretnie, wpadnij zerknąć.

  A co było najważniejsze w sierpniu dla Expandów? Nowa strona Internetowa! „Szewc a w dziurawych butach chodzi” – te hasło zobaczyło prawie 6000 osób. Na stronie zawarliśmy… zresztą, jesteś na niej. Polecamy zapoznać się z treściami w wolnej chwili.

 • To wszystko dla Was!

  We wrześniu osiągnęliśmy poziom 400 polubień na naszym facebookowym profilu. Prężnie rozwijaliśmy bloga, aby pomagać Wam każdego dnia pozyskiwać klientów. Pomogliśmy też łukowskiej społeczności – nasz wpis na blogu dotyczący zmiany lokalizacji do właściwego Łukowa przeczytało aż 3000 osób.

  Zorganizowaliśmy także „Expandowskie 500+”. Był to konkurs, w którym wartość nagród sięgała 500zł. Udział w nim wzięło ponad 50 osób z czego dwie zostały laureatami. Wyszło nieźle, fajnie jest Wam pomagać.

 • Rok w Inkubatorze

  Tutaj to nas troszkę poniosło :) Współpracowaliśmy z ponad 20 przedsiębiorstwami. Kręciliśmy materiały wideo, tworzyliśmy systemy zamówień, strony WWW, organizowaliśmy kampanie reklamowe – dosłownie full service.

  Z jakimi firmami podjęliśmy współpracę? Były nimi między innymi: Pizzeria Wenecja, Geopol, Drewmark, Geocentrum, Nurz-BUD.

  Daliśmy wam kolejną dawkę wiedzy. Do sieci trafił poradnik, który pokazuje jak pozyskiwać klientów poprzez facebooka. Dodatkowo na blogu zamieściliśmy aż 5 nowych wpisów.

  Osiągnęliśmy próg 500 polubień. Czyżby dubel „Expandowskiego 500+”? Jest nas więcej niż 300 Spartan pod Termopilami.

  Najważniejsze wydarzenie? Zdecydowanie Pierwsze Urodziny Inkubatora Przedsiębiorczości. Bawiliśmy się świetnie. Przypomnienie dnia otwarcia inkubatora chyba w każdym obudziło ogrom pozytywnych emocji. Zgodnie z planem – za rok każdy lokator zarabia miliony. Dziękujemy za mile spędzony wieczór.

 • Zmiany pokoleniowe w biznesie – firma przyszłości

  Takim tematem zostało nazwane XVI Forum Gospodarcze dla Regionu. Już po raz drugi gościliśmy na tej Imprezie tym razem w roli sponsorów! Podejmowanymi zagadnieniami było m.in. "Suckesja - czyli skuteczna zmiana pokoleniowa w Firmie" oraz "Mediacje - czyli jak skutecznie rozwiązywać problemy gospodarcze".

  Po zakończeniu części oficjalnej zaczęliśmy Integrować się zarówno z naszymi Klientami jak i ze znajomymi, których mieliśmy okazję tam spotkać :)

  Zabawa była świetna, w przyszłości planujemy być sponsorem tego jak i innych wydarzeń, które związane są z przedsiębiorczością.

 • Dodatkowe siły prosto z ZS3

  Turbo doładowaniem dla naszej Firmy było przyjęcie dwóch Praktykantów - Konrada i Arka. Cieszyliśmy się, że chłopaki chcieli wpaść do nas i zobaczyć jak wygląda praca w Firmie oraz nauczyć się nowych rzeczy. Nie ukrywamy, że trafili na intensywny, przedświąteczny okres w którym mieliśmy pełne ręcę roboty.

  Musimy również wspomnieć o tym, że Konrad był synem jednej z naszych Klientek - Pani Hanny Zachoszcz dla której stworzyliśmy stronę WWW :)

  Dla wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć stronę - serdecznie zapraszamy www.hanna-zachoszcz.pl

  Wracając do naszych praktykantów - bardzo szybko uczyli się nowych rzeczy dzięki czemu bardzo pomogli nam w bieżących sprawach. Pokazali, że są godni zaufania dlatego zawsze będą mile widziani w naszej Firmie. Chłopaki fajnie, że byliście!

 • Lepiej widoczni - widocznie Lepsi! #2

  Zgodnie z naszą zasadą postanowiliśmy zaznaczyć naszą obecność w Siedlcach. Jest to kolejny element realizowanej przez nas strategii. Tutaj po raz pierwszy mogli wykazać się nasi praktykańci - Konrad i Arek. Był ich to pierwszy montaż w życiu. Przygotowaliśmy "trytytki" oraz druty. Po krótkiej instrukcji rozpoczęliśmy wieszanie baneru na płocie. Pogoda niestety nie dopisywała jednak siła tkwiła we współpracy dzięki czemu bardzo szybko zamontowaliśmy baner.

  Po krótkiej sesji zdjęciowej baneru wróciliśmy do biura, w którym czekała już na nas gorąca herbata. Chłopaki za wykonanie dobrej pracy dostali wolne na resztę dnia :)

 • V Konkurs wiedzy Ekonomicznej

  W tym roku zostaliśmy również sponsorami V konkursu ekonomicznego. W komisji zasiadł Łukasz, który dwa lata temu zajął drugie miejsce w tym konkursie :) Bardzo miłym zaskoczeniem był poziom wiedzy tegorocznych uczestników a szczególnie uczniów gospodarzy - Kościuszki. Jak co roku pytania były trudne jednak dobre przygotowanie zaoowocowało i wszystkie nagrody zdobyli uczniowe z tej szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 • Offroadowy Expand

  Współpraca ze Sławkiem układała (i układa!) się bardzo pomyślnie. Nie mogliśmy odmówić mu, gdy zaproponował wspólny wypad do lasów janowskich. Zebraliśmy się w niedzielę o 6 rano, czekała nas długa podróż ponieważ pogoda nie sprzyjała szybkiej jeździe. Bardzo szybko długi czas podróży został zrekompensowany. Piękne widoki lasów janowskich oraz hardcorowa jazda po lesie były napawdę świetne. Już po pierwszej godzinie musieliśmy wyciągać auto "na linke" ponieważ niektóre przeszkody okazały się zbyt wielkie.

  Po kilkugodzinnych wariacjach postanowiliśmy zrobić sobie przerwę i rzucić coś na ruszt. Byliśmy w lesie tak więc.. zaczęło się zbieranie patyków! Gdy udało się nam rozpalić ognisko przygotowaliśmy kiełbasy oraz napiliśmy się gorącej herbaty, która była zbawieniem w mroźną pogodę. Wróciliśmy do szaleństw po lesie, gdzie spędzilismy jeszcze kilka ładnych godzin po czym wrócilismy spowrotem do Łukowa.

  Dziękujemy Sławek za wspaniałą zabawę i polecamy każdemu, kto chce oderwać się od codzienności i zrobić coś nowego! A i oczywiście zapraszamy na jego stronę, którą stworzyliśmy - offroadadventure.eu

 • Wspólna Wigilia w Inkubatorze

  Kończąc bardzo intensywny grudzień, którym obsłużyliśmy ponad 40! Klientów spotkaliśmy się wszyscy razem na wspólnej inkubatorowskiej Wigilii. Po Modlitwie i przedzieleniu się opłatkiem mogliśmy usiąść do wspólnego stołu przy którym śpiewaliśmy kolędy oraz próbowaliśmy tradycyjnych dań.

  Oczywiście musieliśmy spróbować wszystkiego aby nic nie ominęło nas w Nowym Roku... :) Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!

 • Podnosimy Kwalifikacje

  Przeddzień szkolenia o nazwie "Zwiększamy SIŁĘ Reklamy" Łukasz Litwin zdał egzamin z Reklamy w Adwords z sieci wyszukiwania - zaawansowany Egzamin przeznaczony dla Ekspertów Google Adwords. Wystawiany jest on na rok czasu i potwierdza kwalifikacje oraz poziom wiedzy osoby, która go zdobyła - tym bardziej cieszymy się, że trafia on w nasze ręcę! Jesteśmy już o krok bliżej aby zostać Parnerem Google w programie "Google Partners" a już teraz możemy wręczać Wam kupony na Reklamę w Google o wartości 250 zł! Gratulacje dla Łukasza i jedziemy dalej! :)

 • Zwiększamy SIŁĘ Reklamy!

  Styczeń był miesiącem, w którym cały zespół skupiony był wokół jednego - kolejnego Szkolenia dla Przedsiebiorców organizowanego przez naszą Firmę. Masa przygotowań, tworzenie Filmów promocyjnych oraz przemyślana kampania reklamowa przyniosła oczekiwane skutki w postaci 74 osób obecnych na szkoleniu! Również powstała specjalna strona lądująca tzw. "landing page", na której była możliwość zarezerwowania swojego miejsca oraz informująca o przebiegu szkolenia, prelegentach, przebiegu szkolenia itp. którą można podglądać pod linkiem www.expand-online.pl/szkolenie-styczen.

  Jesteśmy Dumni

  Dwa miesiące intensywnych przygotowań, szlifowanie warsztatu scenicznego, gromadzenie materiałów oraz przygotowanie nagród i certyfikatów - zaowocowało to ogromnym feedbackiem. Aż 95% słuchaczy wyraziło chęć ponownego uczestnictwa w szkoleniu, 97.5% poleciło by je swoim znajomym! Pełne podsumowanie Szkolenia możecie znaleźć na specjalnie przygotowanej Stronie - www.expand-online.pl/podsumowanie-szkolenia Dziękujemy, że byliście z nami!

 • Najlepsi 2017

  Nasze usługi zostały nagrodzone tytułem "Najlepsi 2017" za znakomite opinie od Klientów przez Firmę Oferteo. Dziękujemy za to szczególnie Wam, ponieważ to dzięki Waszym pozytywnym opiniom o "Expandzie" mogliśmy uzyskać ten certyfikat a z naszej strony możemy zapewnić, że poziom naszych usług pozostanie niezmienny.

  Dziękujemy!

 • Kreatywnie

  Expand Online to nie tylko Strony Internetowe, materiały poligraficzne czy identyfikacja wizualna. Jako jedyna Firma w Łukowie zajmujemy się również profesjonalną reklamą m.in. na Facebooku o którym dzisiaj trochę wspomnę. Pracownia Kadru to Firma, która przyszła do nas po delikatną renowację jej profilu w Social Media.

  Nasze założenia zakładały:

  • 150 udostępnień konkursu
  • najbardziej kreatywne losowanie
  • odświeżenie szaty grafczinej
  • 20.000 zasięgu postu viralowego
  • 50 polubień posta weselnego

  Jako realizacje najbardziej kreatywnego losowania postanowliśmy.. Wystrzelić wszystkie losy w powietrze! Fani przyjęli takie rozwiązanie z entuzjazmem a my możemy pochwalić się kolejnym zadowolonym Klientem :)

 • Level Up

  Jesteśmy obecni w marcowej edycji szkoleń przygotowanych przez Akadamie Google Partners.

  W tej edycji rozszerzylismy naszą widzę na temat:

  • Remarketingu w sieci wyszukiwania
  • Optymalizacji kampanii w sieci wyszukiwania
  • Aktualności i nowych funkcji dotyczących sieci wyszukiwania

  Zajęcia trwały 3.5 godziny a prowadził je Krzysztof Marzec i odbywały się w siedzibie Google przy ul. Emilii Plater.

  Było to bardzo ciekawe doświadczenie i wyrażamy ogromne chęci na kolejne tego typu Eventy!

 • Marcowa Wyprawa

  W Grudniu podjęliśmy Challenge z naszym Klientem - Sławkiem z Offroad Adventure. Założenia były proste: Jeśli zdążymy zrobić stronę Internetową (offroadadventure.eu) w przeciągu dwóch tygodni zostajemy zabrani na wycieczkę po Europie. Taka propozycja bardzo nam pasowała, dlatego cały Team zmotywowany zapowiedzią nieziemskiej wycieczki wziął się do pracy. Udało się i Sławek wywiązując się z obietnicy zabrał nas na nieziemski wyjazd. Masa wrażeń, niezapomnianych widoków oraz wspaniałych wspomnień - z takim bagażem wróciliśmy do Polski. W ramach podziękowania Sławkowi za wyprawę postanowiliśmy przygotować specjalną stronę, na której zamieścilismy dokładne opisy oraz materiały Video z wyjazdu na którą Cię teraz zapraszam - http://offroadadventure.eu/wyprawa/

  Taki wyjazd polecamy każdemu, Sławku - Dziękujemy!

 • Level Up x2

  Marzec był miesiącem, w którym odpoczynek przeplatany był dokształcaniem się. W taki sposób zaraz po powrocie wybraliśmy się na kolejne szkolenie organizowane przez Akademię Google Partners. Tym razem zmianie uległa lokalizacja, dlatego event odbył się w Adgar Plaza. Zmiane uległ również prowadzący i tym razem był to Łukasz Chwiszczuk z Firmy K2. Bardzo ciekawe, praktyczne szkolenie na którym Łukasz wygrał nagrodę za stworzenie interesującej reklamy dla "Deutsche Banku".

  A w tej edycji rozszeżyliśmy swoją wiedzę m.in. o:

  • Wybór skutecznych słów kluczowych
  • Pisanie skutecznych tekstów reklamowych
  • Najlepsze praktyki odnośnie do sieci wyszukiwania

  Szczerze mówiąc nie możemy doczekać się kolejnych spotkań i upragnionego statutu Google Partners dla naszej Firmy.

  Na to jednak musimy czekać okrągły rok czasu (poczynając od Grudnia 2016) - takie są nowe przepisy.. :)

 • Zapowiedź Szkolenia

  Ten miesiąc zapowiada się naprawdę bardzo intensywnie. Dokładnie 07.04 poszła informacja w "Internety", że Expand organizuje kolejne szkolenie dla przedsiębiorców. Jaka będzie tematyka, kto wystąpi oraz ile będzie trwało? Tego jeszcze nie zdradzamy jednak jedno jest pewne - możecie już rezerwować sobie termin 24 Maja! Na ostatnim szkoleniu było nas 74 osoby. Jak będzie teraz? Ciężko powiedzieć jednak po pozytywnych opiniach o poprzednim szkoleniu jesteśmy pełni optymizmu :)

  Na zdjęciu gościnnie Rafał Daniel Oskroba. Serdecznie Zapraszamy!

 • Łuków szuka jajek!

  „Halo Łuków! Wszyscy szukamy wielkanocnych jajek! Na terenie naszego miasta Świąteczny Zajączek zgubił 26 kolorowych, świątecznych jajek :( Czy pomożecie mu ich szukać? Lokalizacje, o których Zajączek nam wspomniał umieściliśmy na specjalnej stronie www: http://www.expand-online.pl/wielkanoc/”

  Tak wyglądał post na Facebooku, który oznajmiał początek naszej pierwszej akcji.

  W nocy pochowane zostały jajka na terenie naszego miasta a każdy, kto je znalazł mógł przyjść i odebrać nagrodę. Byliśmy pod wielkim wrażeniem, ponieważ całą akcję obserwowało blisko 13.000 osób, kilkadziesiąt wzięło udział i aktywnie poszukiwało jajek jednak liczba zwycięzców była ograniczona. Do naszej siedziby trafiło z powrotem 15 jajek, a my wręczyliśmy im prezenty.

  Do naszej zabawy dołączyło również Miasto Łuków za co serdecznie dziękujemy!

  Wracamy do pracy, właśnie trwają przygotowania do szkolenia, na które Was serdecznie zapraszamy.

Odwiedź nas w biurze

Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości (II Piętro)
Ks. Brzóski 17 21-400 Łuków