Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi misję i cel firmy.
- Peter Drucker

Jesteśmy niewielką firmą z Łukowa. Powstaliśmy, by pomagać w zwiększeniu ilości klientów lokalnych firm. Ponad połowa naszego zespołu pracuje zdalnie co pomaga nam sprawnie realizować projekty bez konieczności częstych spotkań twarzą w twarz. Mimo tego lubimy wypić z naszym klientem dobrą kawę w naszym przytulnym biurze.

Expand Online to rodzinna fabryka marzeń pomimo braku więzów krwi między nami. Każdy z członków Drużyny zna swoją misję i sukcesywnie pracuje nad jej realizacją. Na rynku działamy nieprzerwanie od 3 lat. Przez ten czas niezmienny skład Drużyny był wspierany pracą wielu grafików, programistów oraz złotych rączek za co serdecznie dziękujemy!

Gdybyśmy mogli przekonać Cię do wybrania naszej oferty a nie oferty konkurencji postawimy wszystko na jedną kartę i jako cechę wyróżniającą nas na tle innych agencji postawiamy obsługę klienta. Oprócz korzyści finansowych za wykonaną pracę zależy nam na Twoim sukcesie i kompleksowej pomocy Twojej firmie. Gdy rozwija się Twoja firma nas rozpiera duma i napędzamy się do jeszcze większych działań!

Każdego dnia dostosowujemy innowacje marketingowe do małych oraz średnich firm. Innowacja nie jest zarezerwowana tylko dla dużych, bogatych graczy. Jeśli prowadzisz mały sklep, niewielką firmę usługową lub chcesz wejść na wyższy poziom w reklamie - Expand Ci w tym pomoże.

Dlaczego ciągle uderzamy do lokalnych, mniejszych firm a nie gonimy za dużymi graczami? Strasznie cenimy sobie bliski kontakt z osobami decyzyjnymi. To właśnie Ty wiesz najlepiej, czego potrzebuje Twoja firma. Przedsiębiorcy, którzy nas odwiedzają często wiedzą w jaki sposób mogą pozyskać nowych klientów ale brakuje im fachowego wykształcenia oraz narzędzi. Naszą misją jest pomóc Ci dokładnie je dopasować nie przekraczając budżetu na inwestycję.

Dlaczego Expand?

Kreatywność

Indywidualne podejście i innowacyjne pomysły reklamy pomagają wyprzedzać konkurencję. Jeśli szukasz świeżych pomysłów i nowoczesnych rozwiązań dla Twojej firmy - wybierz nas!

Partnerstwo

Expand z klientami gra do jednej bramki. Twoje zadowolenie to podstawa naszego sukcesu. Dzięki naszym działaniom zwiększymy zyski Twojej firmy oraz poszerzymy grono jej klientów.

Kompleksowość

Doskonale wiemy, że Twój czas jest mocno ograniczony. Jeśli szukasz agencji, która kompleksowo pomoże Ci w reklamie firmy, produktu lub usługi - my pomożemy Ci w jednym miejscu.

Zgrany Zespół

Współpraca w Expand to wartość, której wzajemnie od siebie wymagamy. Łączą nas przyjacielskie relacje, które pomagają nam sprawnie realizować zlecone nam projekty.

Poznaj Drużynę Expand

Patryk Łopot CEO Expand Online
Wymiernikiem mojej pracy jest każdy klient pozyskany do Twojej firmy; uwielbiam przekazywać swoją wiedzę, a jeszcze bardziej cieszę się, kiedy jej zastosowanie pomaga Ci osiągać zamierzone cele
W czym mogę Ci pomóc?
Opracowywanie strategii reklamowych; Prowadzenie kampanii Facebook Ads; Konsultacja dotycząca stworzenia strony internetowej
Łukasz Litwin CEO Expand Online
Gdy zapytasz mnie o skuteczność działań reklamowych, pokaże Ci nasze portfolio. Moim zadaniem jest rozwój Twojej Firmy, kieruję się przy tym zasadą win-win. Pasjonuje się podróżami po świecie.
W czym mogę Ci pomóc?
Kampanie SEO & SEM, Opracowanie i tworzenie planu strategicznego, Kosnultacje marketingowe, Kreowanie kampanii reklamowych
Daniel Włodarczyk Graphic Designer
Projektowaniem zajmuję się już ponad 8 lat. Wydrukowałem setki tysięcy materiałów poligraficznych i zaprojektowałem setki stron oraz logo. Jestem perfekcjonistą dlatego każdy projekt musi być dopieszczony do piksela.
W czym mogę Ci pomóc?
Projektowanie stron internetowych i materiałów poligraficznych, Opracowywanie i kreowanie identyfikacji wizualnych
Paweł Kopeć Programista
Moją pasją od najmłodszych lat było programowanie. Dziś mam szczęście, że mogę robić to co kocham z ludźmi ambitnymi. Dzięki temu podwyższamy sobie poprzeczkę, a każda nasza strona różni się od poprzednich.
W czym mogę Ci pomóc?
Tworzenie i edycja stron www, konfigurowanie serwerów, zakładanie poczty, przenoszenie stron i domen, poprawki i popraweczki