Zwiększamy Siłę Reklamy2018

19 kwietnia 2018
godz: 16:47
Inkubator Przedsiębiorczości
Ks. Brzóski 17, Łuków

Zapisz się na szkolenie wypełniając formularz lub przez messenger

Poznaj naszych Prelegentów

Patryk Łopot

Na co dzień zwiększam zyski lokalnych firm. Pokażę Ci jak dzięki kampaniom Facebook Ads i komunikacji z fanami pozyskiwać nowych, dobrze płacących klientów. A jeśli uważasz, że pracujesz za dużo - zautomatyzujemy Twoją sprzedaż dzięki ChatBotowi.

 • Jak określić grupę płacących klientów i docierać do nich facebookową reklamą
 • 7 praktycznych sposobów na obcięte zasięgi Twojego fanpage

Łukasz Litwin

Dziękuję Ci, że chcesz poświęcić nam czas. Jestem certyfikowanym specjalistą Google Adwords. Planuję i realizuję kampanie reklamowe. Chętnie dzielę się wiedzą na temat działań marketingowych.

 • Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?
 • Poznaj swojego wirtualnego Klienta
 • Kampania remarketingowa zamiast baneru na płocie
 • Landing Page Twoim wirtualnym sprzedawcą

Mirosław Skwarek

Ekspert perswazji i marketingu internetowego. Ma na swoim koncie dwie książki m.in. "Perswazja w sprzedaży aukcyjnej" oraz ponad 40 kursów internetowych.

 • 7 ukrytych technik reklamowych na facebooku
 • Jak algorytm oCPM wpływa na wyniki twoich reklam?
 • Co zmienić w reklamach, żeby zamiast lajków reklama zaczęła sprzedawać

Mateusz Popławski

Osoba, która ma na swoim koncie sukcesy w różnych branżach. Zajmował się handlem, pomaga w biznesie oraz uczy dzieci programowania poprzez zabawę. Jego pasja to zaszczepianie przedsiębiorczości u młodych osób.

DLACZEGO TE SZKOLENIE BĘDZIE WYJĄTKOWE?

Ilość Twoich klientów nie jest zadowalająca? Chcesz zwiększyć swoje zyski? Mamy dla Ciebie IDEALNĄ receptę. Organizujemy szkolenie dla przedsiębiorców (i nie tylko), które przybliży Ci tajniki reklamy w Internecie. Osobiście uważamy, że przekazanie naszej wiedzy tak szerokiemu gronu może spowodować OGROMNE zmiany na lokalnym rynku.

Ilość Twoich klientów nie jest zadowalająca? Chcesz zwiększyć swoje zyski? Mamy dla Ciebie IDEALNĄ receptę. Organizujemy szkolenie dla przedsiębiorców (i nie tylko), które przybliży Ci tajniki reklamy w Internecie. Osobiście uważamy, że przekazanie naszej wiedzy tak szerokiemu gronu może spowodować OGROMNE zmiany na lokalnym rynku.

Marketingiem internetowym zajmujemy się ponad 4 lata. Przez ten czas obsłużyliśmy ponad 100 przedsiębiorstw. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć zyski i zdobyć nowych, płacących klientów - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Czego możesz się spodziewać?

Praktyczna wiedza, bez lania wody

Szanujemy Twój czas. Gwarantujemy, że wiedza którą zaprezentujemy na szkoleniu będzie w 100% KONKRETNA. Zapewne bywałeś na szkoleniach, gdzie prelegenci mówili o niczym, a uczestnicy zasypiali ze znudzenia. Expand Online, KROK PO KROKU, pokaże Ci jak zwiększać zyski i da szczegółowe wskazówki.

Więcej klientów = większe zyski

91% kampanii, które prowadziliśmy dla lokalnych firm, okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich celem było zwiększanie sprzedaży oraz świadomości klientów na rynku. Jeżeli zastosujesz przekazaną wiedzę - jesteś skazany na sukces.

Szczegółowe wskazówki krok po kroku

Do naszych słuchaczy podchodzimy jak do najlepszych przyjaciół. Mimo, że być może nie posiadasz doświadczenia w marketingu, jesteśmy przekonani, że DASZ RADĘ. Poprowadzimy Cię za rękę po świecie reklamy i promocji w Internecie.

Miła atmosfera w gronie Twoich przyjaciół

W szkoleniu wezmą udział właściciele firm z lokalnego rynku. Zabierz ze sobą wizytówki lub ulotki swojej firmy i skorzystaj z okazji do budowania relacji biznesowych. To najlepszy sposób na budowanie stałych więzi z partnerami.

Tylko REALNE przykłady

W swoich występach często odnosimy się do historii naszych klientów. Aby pokazać Ci realne korzyści i możliwości reklamy w Internecie posłużymy się przykładami z ponad 115 kampanii, które zrealizowaliśmy.

W 100% ZA DARMO

Nie martw się o dodatkowe koszty! Cała wiedza, poczęstunek oraz kawa dla gości jest zupełnie DARMOWA. Miła atmosfera jest również w cenie, a niektórzy otrzymają prezenty-niespodzianki. Być może zastanawiasz się, gdzie jest haczyk? Dlaczego oddajemy taką wiedzę za darmo? To czysta pasja! Jednak pragniemy zaznaczyć - to ostatnie szkolenie, które organizujemy za darmo.

Certyfikat!

Jeżeli uznasz, że wiedza przedstawiona przez nas na szkoleniu nie jest w stanie pomóc Ci zdobyć nowych klientów. A historie opowiedziane przez prelegentów nie zainspirowały Cię do działania - wynagrodzimy Ci poświęcony nam czas. Wystarczy, że poinformujesz nas po swoim niezadowoleniu, a zaprosimy Cię na obiad na nasz koszt.

ZOBACZ OPINIE OSÓB, KTÓRE BYŁY NA POPRZEDNIM SZKOLENIU

Szkolenie ,,Zwiększamy Siłę Reklamy” zarówno od strony merytorycznego ujęcia tematu jak i organizacji było przygotowane perfekcyjnie. Prowadzący to nie tylko dobrzy mówcy, ale przede wszystkim eksperci w swoich dziedzinach. Wiedza, którą przekazywali była bardzo przydatna szczególnie dla osób, które prowadzą małe i średnie firmy na lokalnym rynku. Oby więcej takich inicjatyw!

Marta Szpura Epaka.pl

Szkolenie ZWIĘKSZ SIŁĘ REKLAMY organizowane przez Expand Online było super!!! Profesjonalne i pełne rzetelnej dawki interesujących informacji i wskazówek nie tylko dla przedsiębiorców, którzy chcą jak wiadomo przyciągnąć największą liczbę klientów :) Każdy z nas - bo wszyscy jesteśmy potencjalnymi klientami- powinien posłuchać o technikach sprzedaży, wpływaniu na nasze gusty oraz podświadomość. Warto też zastanowić się jaką moc przekazu oferuje nam Internet i jakim świetnym narzędziem może stać się w naszych rękach. Tak więc - chcesz być świadomym przedsiębiorcą lub klientem? - Ucz się od profesjonalistów! :)

Monika Syryjczyk Stowarzyszenie Kreatywnych Kobiet

Szkolenie bardzo praktyczne i merytoryczne. Wiedza przedstawiona była w sposób przystępny. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy a o niektórych niuansach, które mają wpływ na odbiór mojej oferty, nie miałem pojęcia. Od tej pory zwracam uwagę na wiele więcej szczegółów. Panowie z Expand Online świetnie się czują podczas szkoleń i to widać. Polecam i zapisuje się na następne spotkanie.

Daniel Płudowski Pracownia Kadru

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu na którym została przekazana rzeczowa wiedza z zakresu skutecznej reklamy i efektownym pozyskiwaniu klientów.U mnie to już działa .Chcesz wiedzieć co możesz więcej osiągnąć w internecie zgłoś się na nastepne szkolenie. Polecam

Dariusz Śledź Aviva

Bardzo dobre szkolenie z przydatną wiedzą. Prowadzacy Patryk posiada duże pokłady wiedzy na temat dziedziny, na którą szkoliliśmy się.Dużo skorzystałem przychodząc i pochłaniając wiedzę. Polecam!

Paweł Nowak

Bardzo przydatne i cenne szkolenie, które absolutnie polecam wszystkim przedsiębiorcom. Wiedza przekazana w przystępny i ciekawy sposób. Polecam każdemu i dziękuje!

Justyna Komorek

PROGRAM SZKOLENIA

Powitalna kawa

16:47

Oficjalne rozpoczęcie szkolenia

17:02

Patryk Łopot

 • Facebook, ChatBot
17:10

Łukasz Litwin

 • Google, strony www
17:40

Przerwa kawowa i networking

18:10 - 18:25

Mirosław Skwarek

 • Facebook Ads, planowanie kampanii
18:25

Mateusz Popławski

18:55

Podsumowanie szkolenia
i rozdanie nagród

19:25

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi misję i cel firmy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Szkolenie w głównej mierze będzie bogate w wiedzę, którą najchętniej zastosują przedsiębiorcy. Omawiane przez nas przykłady dotyczą lokalnych firm. Jednak serdecznie zapraszamy każdego, kto chce zgłębić swoją wiedzę w zakresie reklamy!
Na chwilę obecną nie planujemy udostępniania zapisu ze szkolenia dla wszystkich. Szanujemy czas osób zdecydowanych na szerzenie swojej wiedzy w zakresie marketingu. Jeśli Ci zależy - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Oferowane przez nas wydarzenie jest STU PROCENTACH DARMOWE. Naszym głównym celem jest zwiększenie świadomości właścicieli firm w temacie reklamy. Zastosowanie tej wiedzy pomoże Wam wszystkim!
Możesz zabrać ze sobą dosłownie wszystko! Grono przyjaciół, ulubiony długopis, gruby zeszyt i przede wszystkim dobry humor i uśmiech!

ZOBACZ RELACJĘ VIDEOZ POPRZEDNIEGO SZKOLENIA

Poprzednie szkolenie jednoznacznie uznaliście za udane. Wasze komentarze po szkoleniu zmotywowały nas do zoorgaznizowania kolejnego. Tym razem chcemy pokonać samych siebie. Jesteś ciekawy jak bawiliśmy się ostatnio? Sprawdź naszą relację!

Poprzednie szkolenie w liczbach

1113

zainteresowanych osób na stronie szkoleniowej

70

rozdanych certyfikatów

210

minut praktycznej wiedzy

74 080

wyświetleń postów na facebooku

KONTAKT

 • 798 631 923 Patryk Łopot

 • ul. Ks. Brzóski 17 Inkubator Przedsiębiorczości

 • fb.com/ExpandPL Napisz do nas na facebooku

Zapisz się na szkolenie wypełniając formularz lub przez messenger